Kalendář akcí 2016

V kalendáři akcí ve Vinném sklípku U Konšelů v Mikulově  pro vás připravujeme společenská setkání v duchu kulturního poznávání jak vinařské místní tradice, gastronomie, poznávací i aktivní pobyty v přírodní rezervaci Pálava, Mikulov  a okolí. Naším záměrem je poskytnout vám autentický prožitek při společných setkání v našem rodném kraji.

silvestr u konšelů

Silvestrovský večer 2015

Zveme Vás do příjemného  prostředí  Vinného sklepa  U Konšelů v Mikulově, kde pro vás bude připraveno silvestrovské menu a dalším doprovodným programem, oslavte příchod nového roku se svými blízkými právě u nás. Více ZDE!

 

Doba exkurze: max.2 hodiny

Víkendové putování po Křížové cestě

Oblíbené záživné putování s místními průvodci po křížové cestě na sv. Kopečku v Mikulově. Dozvíte se nejen poznatky o vinohradnictví a místních vinařstvích, ale také spoustu zajímavostí, které se jinde nedozvíte. V průběhu řízená ochutnávka vín ve sklípku nebo přímo v terénu na sv. Kopečku! Více informací »

 

Otevřené sklepy U Konšelů Mikulov

Vinný sklep U Konšelů vám nabízí sklepní prostory, příjemné vnitřní i venkovní posezení u vína, občerstvení, grilování, degustace, prohlídky vinice. Více ZDE!

 

PUTOVÁNÍ PO PÁLAVSKÝCH KOŠTECH

V našem putování po vinných koštech pálavských vesniček zavítáme na výstavu vín do nedalekých vesniček. Na výběr bude velké množství vín, hudba cimbál, občerstvení jedinečná atmosféra. Více ZDE!

Pálavské vinobraní

Každoroční velkolepá podívaná uprostřed Pálavských vrchů, spousta zábavy, kulturního dění, víno, zpěv, tanec a spoustu dalšího na vás čeká v Mikulově při slavnosti vína. Zavítat můžete do našeho sklepa kde se vám dostane příjemného odpočinku z bujarého náměstí a amfiteátru, přichystány budou pochutiny z grilu, sýry, uzeniny, burčák , víno atd… Přijďte na sklenku budeme se těšit.