Kalendář akcí 2015

V kalendáři akcí ve Vinném sklípku U Konšelů v Mikulově  pro vás připravujeme společenská setkání v duchu kulturního poznávání jak vinařské místní tradice, gastronomie, poznávací i aktivní pobyty v přírodní rezervaci Pálava, Mikulov  a okolí. Naším záměrem je poskytnout vám autentický prožitek při společných setkání v našem rodném kraji.

silvestr u konšelů

Silvestrovský večer 2015

Zveme Vás do příjemného  prostředí  Vinného sklepa  U Konšelů v Mikulově, kde pro vás bude připraveno silvestrovské menu a dalším doprovodným programem, oslavte příchod nového roku se svými blízkými právě u nás. Více ZDE!

 

Doba exkurze: max.2 hodiny

Víkendové putování po Křížové cestě

Oblíbené záživné putování s místními průvodci po křížové cestě na sv. Kopečku v Mikulově. Dozvíte se nejen poznatky o vinohradnictví a místních vinařstvích, ale také spoustu zajímavostí, které se jinde nedozvíte. V průběhu řízená ochutnávka vín ve sklípku nebo přímo v terénu na sv. Kopečku! Více informací »

 

Otevřeno: každý víkend od 12:00 do 22:30

Otevřené sklepy U Konšelů Mikulov

Vinný sklep U Konšelů vám nabízí sklepní prostory, příjemné vnitřní i venkovní posezení u vína, občerstvení, grilování, degustace, prohlídky vinice. Více ZDE!

 

PUTOVÁNÍ PO PÁLAVSKÝCH KOŠTECH

V našem putování po vinných koštech pálavských vesniček zavítáme na výstavu vín do nedalekých vesniček. Na výběr bude velké množství vín, hudba cimbál, občerstvení jedinečná atmosféra. Více ZDE!

Pálavské vinobraní 12.-14.9.2014

Každoroční velkolepá podívaná uprostřed Pálavských vrchů, spousta zábavy, kulturního dění, víno, zpěv, tanec a spoustu dalšího na vás čeká v Mikulově při slavnosti vína. Zavítat můžete do našeho sklepa kde se vám dostane příjemného odpočinku z bujarého náměstí a amfiteátru, přichystány budou pochutiny z grilu, sýry, uzeniny, burčák , víno atd… Přijďte na sklenku budeme se těšit.