Po stezkách Pálavy

Pálava je nádherný kraj, který proslavilo nejenom lahodné víno, ale také okouzlující příroda a zachovalé historické památky. Pálavu ze srdce milujeme a velmi nám záleží na tom, abyste viděli a poznali skutečně to nejhezčí, co může nabídnout. Pomůžeme vám naplánovat zábavný i poznávací pobyt v Mikulově a blízkém okolí. Provedeme vás a podělíme se s vámi o zajímavosti, které se jinde nedozvíte.

Do výkladu vždy vkládáme také osobní zkušenosti a poznatky. Poznáte skutečné příběhy, které ostatním návštěvníkům Pálavy zůstanou skryty. Poznáte duši Pálavy a odvezete si nezapomenutelný zážitek, který vám nadlouho zůstane v srdci.

 

Nabídka exkurzí

 

A. Přírodní rezervace Sv. Kopeček

Doba exkurze: max. 2 hodiny

1. Vyhlídkový okruh

Nechte se provést jednou z nejznámějších přírodních rezervací v regionu a společně s průvodcem vyšlápnout po romantických stezkách na Svatém kopečku. Čekají vás nejen nádherné výhledy do krajiny. Více informací »

Doba exkurze: max. 2,5 hodiny

2. Trasa Křížové cesty

Společně s místním průvodcem prošlápnete stezky okolo nově opravených kapliček na Sv. kopečku s výhledy do krajiny. Každá kaplička vás něčím osloví neboť všechny mají své jedinečné kouzlo. Více informací »

B. Okruh městem Mikulov

Doba exkurze: max. 5 hodin

Okruh městem Mikulov

Pro náročné je připraven speciální turistický okruh, na kterém účastníci spatří ještě více z historie a  památek Mikulova. Průvodce doplní exkurzi o komentovaný výklad se spoustou zajímavých informací. Více informací »