Firemní akce

Rádi byste uspořádali větší firemní akci, teambuilding či strávili příjemný poznávací pobyt se svými kolegy a obchodními partnery?

Nabídneme vám již z osvědčených programů, které si dle přání můžete doplnit či namíchat o další vybrané služby či pochutiny. 

Zašlete nezávaznou objednávku u zvoleného programu. Do objednávky uveďte počet osob, termín konání akce, poptávku po ubytování či další vaše specifikace a doplňky, kterými byste rádi doplnili váš program.

Co nejdříve vás budeme kontaktovat, ověříme dostupnost zvoleného termínu, vypracujeme kalkulaci vaší poptávky a společně doladíme nezbytné detaily vaší akce.

Víno a Degustace

1.Malá degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 5 druhů přívlastkových vín (4 bílé odrůdy a 1 červenou odrůdu). V krátkém (cca. hodinovém) ochutnávání se vám bude věnovat someliér, který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín.  Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

Cena na osobu 150,-Kč

2.Střední degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 7 druhů přívlastkových vín (zpravidla 5-6 bílých odrůd a 1-2 červené odrůdy). V přibližně hodinové až hodinu a půl dlouhé ochutnávce se vám bude věnovat someliér,  který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín. Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

Cena na osobu 210,-Kč

3.Velká degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 10 druhů přívlastkových vín (zpravidla 7-8 bílých odrůd a 2-3 červené odrůdy). V přibližně hodinu a půl trvající ochutnávce se vám bude věnovat someliér,  který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín. Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

Cena na osobu 290,-Kč

Pobyt s bezedným džbánkem

Tento program je určen především pro ty, kteří se neradi omezují v množství zkonzumovaného vína a chtějí si vychutnat dostatek tohoto lahodného nápoje po celý pobyt ve sklepě. V ceně programu je 5 hodinový pobyt ve sklípku spolu s volnou konzumací rozlévaných vín dle aktuálního vinného lístku  po tuto dobu.   Tento program doporučujeme zejména skupinám které se nechtějí omezovat v množství zkonzumovaného vína.  Tato varianta je vhodná jako doplněk k programům "Posezení po domácku" či "Tradiční posezení ve sklípku".

Cena  na osobu 350,-Kč

 

Malý someliérský kurz

Za odborného vedení someliéra se dozvíte, jak rozeznávat základní charakteristiky vína skrze vůni, vizuální prvky a samozřejmě chuť. Takto ochutnáte 5 kontrastních degustačních vzorků. Později bude úkolem účastníků co nejblíže charakterizovat další pětici vzorků při slepé degustaci. Pro toho, kdo projeví největší cit a talent bude jako odměna připravena láhev vína.

Tímto programem lze nahradit klasickou degustaci. Je vhodný pro skupiny do 20 osob a zabere celkem cca 2 hodiny z Vašeho pobytu ve sklípku.

Cena na osobu 360,-Kč (včetně lahve s vínem jako odměny pro vítěze)

 

Večeře

 • Marinovaný kuřecí steak se salátem
 • Kuřecí stehno plněné bramborákovou směsí
 • Domácí hovězí guláš s cibulí, kozí rohy, pečivo
 • Sele na grilu, pečivo, jablkový křen, hořčice, (vhodné pro větší skupinu)
 • Maso z grilu (krkovička, steak, kotleta, bůček, kuřecí stehna, křidélka, uzená žebra)

Něco více na stůl

 • Olivy černé/zelené
 • Pražené mandle
 • Směsi sušeného ovoce a ořechů
 • Domácí koláče
 • Domácí sterilovaná zelenina
 • Domácí sýr
 • Uzená mísa (domácí krkovička, slanina, klobásky)
 • Domácí ohřívaný klobás, pečivo, hořčice
 • Škvarková pomazánka, pečivo
 • Kořeněné topinky
 • Další pečivo (celozrnný chléb, bagety)

Aby se jen nesedělo – doprovodné programy

Tombola

Každý z účastníků dostane skleněný vinný uzávěr s číslem, jež je na baru směnitelný za ovocný destilát. V průběhu večera se losují výherci cen. Hodnota cen v tombole se odvíjí od přání zákazníka a smluvené ceny. Samotné výhry tvoří zejména regionální pochutiny a vybraná vína.

Tahání vína koštýřem

Jako soutěž časovka pro jednotlivce nebo skupiny. Výherce odměníme dle předem vybraných místních upomínkových předmětů a nebo také vybraných  lahví vína.

Prohlídka Mikulova s průvodcem

Cimbálová muzika

Krojovaný taneční pár

Harmonika