Soukromé oslavy a svatby

Chystáte soukromou oslavu, svatbu, významné výročí, přátelské posezení či jen malé setkání pro vaši rodinu či přátelé? Ve vinném sklípku U Konšelů v Mikulově si určitě přijdete na své.

Nabídneme vám již z osvědčených programů, které si dle přání můžete doplnit či namíchat o další vybrané služby či pochutiny.

Nabízíme komplexní svatební služby a rádi se postaráme o to, aby Váš svatební den byl opravdu nezapomenutelný a aby proběhl přesně podle Vašich představ.

Zašlete nezávaznou objednávku u zvoleného programu. Do objednávky uveďte počet osob, termín konání akce, poptávku po ubytování či další vaše specifikace.

Co nejdříve vás budeme kontaktovat, doladíme detaily vaší akce, ověříme dostupnost zvoleného termínu a zašleme vám kalkulaci jenom pro vás.

Víno a Degustace

1.Malá degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 5 druhů přívlastkových vín (4 bílé odrůdy a 1 červenou odrůdu). V krátkém (cca. hodinovém) ochutnávání se vám bude věnovat someliér, který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín.  Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

 Cena na vyžádání. 

2.Střední degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 7 druhů přívlastkových vín (zpravidla 5-6 bílých odrůd a 1-2 červené odrůdy). V přibližně hodinové až hodinu a půl dlouhé ochutnávce se vám bude věnovat someliér,  který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín. Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

Cena na vyžádání. 

3.Velká degustace

Spolu se someliérem budete mít možnost prochutnat 10 druhů přívlastkových vín (zpravidla 7-8 bílých odrůd a 2-3 červené odrůdy). V přibližně hodinu a půl trvající ochutnávce se vám bude věnovat someliér,  který vás zasvětí do tajů ochutnávání vína a poskytne vám některé z příběhů jednotlivých vín. Degustaci doporučujeme zejména k programům "Co hrdlo ráčí" a "Posezení po domácku".

Cena na vyžádání. 

 

Malý someliérský kurz

Za odborného vedení someliéra se dozvíte, jak rozeznávat základní charakteristiky vína skrze vůni, vizuální prvky a samozřejmě chuť. Takto ochutnáte 5 kontrastních degustačních vzorků. Později bude úkolem účastníků co nejblíže charakterizovat další pětici vzorků při slepé degustaci. Pro toho, kdo projeví největší cit a talent bude jako odměna připravena láhev vína.

Tímto programem lze nahradit klasickou degustaci. Je vhodný pro skupiny do 20 osob a zabere celkem cca 2 hodiny z Vašeho pobytu ve sklípku.

Cena na vyžádání. 

 

Večeře

 • Marinovaný kuřecí steak se salátem
 • Kuřecí stehno plněné bramborákovou směsí
 • Domácí hovězí guláš s cibulí, kozí rohy, pečivo
 • Sele na grilu, pečivo, jablkový křen, hořčice, (vhodné pro větší skupinu)
 • Maso z grilu (krkovička, steak, kotleta, bůček, kuřecí stehna, křidélka, uzená žebra)

Něco více na stůl

 • Olivy černé/zelené
 • Domácí koláče
 • Domácí sterilovaná zelenina
 • Domácí sýr
 • Uzená mísa (domácí krkovička, slanina, klobásky)
 • Domácí ohřívaný klobás, pečivo, hořčice
 • Škvarková pomazánka, pečivo
 • Další pečivo (celozrnný chléb, bagety)

Aby se jen nesedělo – doprovodné programy

Tombola

Každý z účastníků dostane skleněný vinný uzávěr s číslem, jež je na baru směnitelný za ovocný destilát. V průběhu večera se losují výherci cen. Hodnota cen v tombole se odvíjí od přání zákazníka a smluvené ceny. Samotné výhry tvoří zejména regionální pochutiny a vybraná vína.

Tahání vína koštýřem

Jako soutěž časovka pro jednotlivce nebo skupiny. Výherce odměníme dle předem vybraných místních upomínkových předmětů a nebo také vybraných  lahví vína.

Prohlídka Mikulova s průvodcem

Cimbálová muzika

Krojovaný taneční pár

Harmonika