Víno a degustace

Víno pro nás není pouhým nápojem. Víno sbližuje. Víno odhaluje lidskou duši. Víno nám pomáhá poznat sebe sama. Již staří Římané věděli, že „In vino veritas“ neboli „Ve víně je pravda“.Ve vinném sklepě U Konšelů je prostor až pro 70 milovníků dobrého vína a je proto vhodný pro malá osobní setkání i pro větší akce viz. ukázka ZDE!

Degustace vín

Pořádáme také řízené degustace vín. Přijďte k nám ochutnat nová vína. V naší nabídce naleznete především vína od dalších soukromých vinařů z Mikulova a okolí.Své víno si u nás nalezne skutečně každý. Nalezněte dosud neobjevené chutě a vůně.V průběhu půldruhé hodiny polaskají vaše chuťové pohárky vína nejvyšší kvality a dozvíte se spoustu zajímavostí. 

Degustace vždy po předchozí tel. domluvě. 

Rezervace na tel: 607 537 784  nebo 777 026 682

Pochutiny k vínu

K dobrému vínu neodmyslitelně patří také dobré jídlo. Ve vinném sklepě U Konšelů vás pohostíme tradičními pochutinami, které jsou ideálním doplňkem k degustaci vína. Pochutnáte si na sýru, pečivu a domácích uzeninách. K delším pobytům ve sklípku teplé večeře dle nabídky.

 

Při výrobě vždy klademe důraz na kvalitu jídla a váš chuťový prožitek. Jídlo musí víno harmonicky doplňovat, nikoliv ho chuťově přebíjet. Jedinečné chuti dosahujeme díky vlastním tradičním recepturám.